دانلود تحقیق اماده در مورد هولوکاست


در حال بارگذاری
12 آوریل 2019
word قابل ویرایش
50 کیلوبایت
8 صفحه
372 بازدید
۱۲۵۰۰ تومان
خرید

درحاليكه رپيس جمهور كشورمان از سال گذشته با طرح سوالاتي اساسي،  توانسته است سیاست غرب در تاسیس رژیم صهیونیستی به بهانه آنچه «واقعه تاریخی هولوکاست» نامیده اند را در برابر وجدان عمومی ملتها به چالش بکشاند، از چندی پیش برخي محافل رسانه ای وابسته به مجمع تشخیص مصلحت مي كوشند تا با غیر مربوط دانستن این مساله با منافع جمهوری اسلامی، کینه ورزیهای خود علیه احمدی نژاد را به بهای تقویت جایگاه متزلزل رژیم صهیونیستی پیگیری نمایند.

در جدیدترین ترفند یکی از این رسانه های اينترنتي ،سخن گفتن از تردید درباره هولوکاست و محکوم نمودن نتیجه هایی که غرب از این افسانه گرفته است، تقلید از یک عنصر اطلاعاتی گذشته عنوان شده است. این سایت، با ارائه متن سخنان سعید امامی در این باره و استناد به این دلیل محکم! نتیجه گرفته است که سخن گفتن از هولوکاست و ابراز تردید درباره آن بدعت احمدی نژاد و به تقلید از این عنصر اطلاعاتی است و اساسا این منطق در دیپلماسی جمهوری اسلامی جایگاهی نداشته و نباید داشته باشد!

فارغ از بررسی مغالطه های فراوان این استدلال مضحک که بر مبنای آن هیچگاه کسی حق اعمال ابتکار در سخن گفتن صادقانه و منطقی با ملتها و وجدان عمومی(که اساس و عمق استراتژیک دیپلماسی جمهوری اسلامی را تشکیل داده و می دهند) را ندارد، رجانیوز برای آگاهی مخاطبین،قسمتهایی از سخنان رهبر حکیم انقلاب در گذشته و حال که در آن ایشان صریحا به افسانه بودن هولوکاست و تقبیح نتیجه گیری غرب از آن پرداخته اند،اشاره می کند:

مقام معظم رهبري در سال ۷۹ و در خطبه هاي نمازجمعه براي اولين بار با تاييد ضمني نظرات روژه گارودي دانشمند تاريخ دان فرانسوي،  از ضرورت آزادي دانشمندان غرب براي طرح نظراتشان در مورد تاريخ‌سازي صهيونيست‌ها دفاع كردند.

همچنین رهبر حکیم انقلاب در بخشي از خطبه نمازجمعه در تاريخ ۲۳/۲/۷۹ فرموده اند:  اگر يك نفر پيدا شد و عليه صهيونيسم حرف زد – مثل آن آقاى فرانسوى(۱۳) كه چند جلد كتاب عليه صهيونيستها نوشت و گفت اين كه مى‏گويند يهوديان را در كوره‏هاى آدم‏سوزى سوزاندند، واقعيت ندارد – طور ديگرى با او رفتار مى‏كنند! اگر كسى وابسته به سرمايه‏داران نباشد و مراكز قدرت سرمايه‏دارى نباشد، نه حرفش زده مى‏شود، نه صدايش به گوش كسى مى‏رسد و نه آزادى بيان دارد! آرى؛ سرمايه‏داران آزادند كه به‏وسيله روزنامه‏ها و راديوها و تلويزيونهاى خودشان، هرچه را كه دلشان مى‏خواهد، بگويند! اين آزادى، ارزش نيست؛ اين آزادى، ضدّارزش است. مردم را به بى‏بندوبارى و به بى‏ايمانى بكشند؛ هرجا مى‏خواهند، جنگ درست كنند؛ هرجا مى‏خواهند، صلح تحميلى درست كنند؛ هرجا مى‏خواهند، اسلحه بفروشند. آزادى يعنى اين!

مطالب فوق فقط متون های ابتدایی تحقیق  هولوکاست بوده اند . جهت دریافت کل ان در ۸صفحه ، لطفا ان را خریداری نمایید .
  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • دقت فرمایید بعد از خرید فایل ، روی دکمه سبز کلیک کنید و سپس روی دکمه قرمز دانلود کلیک کنید .
  •   جهت دیدن آموزش نحوه دانلود فایل اینجا کلیک کنید
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با شماره 09353877793 واتساپ کارشناس پشتیبان فایلیا تماس بگیرید.