دانلود تحقیق توابع BIOS برای دانشجویان


در حال بارگذاری
1 سپتامبر 2020
word
1 مگابایت
128 صفحه
۸۵۰۰ تومان
خرید

بسمه تعالي در ليست جامع توابع BIOS, DOS كه در زيرآمده است ، تمامي اعداد به صورت هگزا دسيمال مي باشند .ستونهاي مربوط به BIOS, DOS مشخص مي كند كه تابع به كدام دسته تعلق دارد و اينكه آن تابع در كدام قسمت توضيح داده شده است . توابعي كه با X علامت خورده اند در كتاب آمده اما توابعي كه با # مشخص شده اند در كتابنيامده اند.مرجع توابع BIOSتوابع BIOS (Basic Input / Output System ) بنيادي ترين سطح هر كامپيوتر شخصي و كامپيوتر هاي مشابه مي باشد .

توابع BIOS عمليات اصلي لازم براي استفاده مفيد از سخت افزار دستگاه را ممكن مي سازد .جداول و فضاهاي داده شده اي مشتركاين بخش جداول توصيفي براي فضاهاي داده اي و ديگر اطلاعاتي كه مرجع توابع BIOS مي باشند ، را در بر مي گيرد .

 

بخش دیگر مقاله در مورد توابع bios:

توضيحاتكاراكتر ASCII و بايت مشخصه آنرا در محل مكان نما در صفحه معينش ده مي نويسد . اين تابع محل مكان نما را تغير نمي دهد .در حالت متن مي تواند تا ۵۳۶/۶۵ كاراكتر را بنويسد . چنانچه در حين نوشتن خطي پرشود ، به طور خودكار مكان نما به خط بعدي انتقال پيدا مي كند . در حالت گرافيك ، تابع فقط به انتهاي خط مي رود و بايت مشخصه ويدئو در ثبات BL رنگ كاراكترهاي نوشته شده را تعيين مي كند. چنانچه بيت هفتم يك شود ، در زمان نمايش كاراكتر ها ، مقدار ثبات BL با رنگ پس زمينه XOR مي شود.

 

فایل بصورت ویرایشی  word می باشد

 

مطالب فوق فقط متون های ابتدایی تحقیق بوده اند . جهت دریافت کل ان  ، لطفا ان را خریداری نمایید .
  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • دقت فرمایید بعد از خرید فایل ، روی دکمه سبز کلیک کنید و سپس روی دکمه قرمز دانلود کلیک کنید .
  •   جهت دیدن آموزش نحوه دانلود فایل اینجا کلیک کنید
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با شماره 09353877793 واتساپ کارشناس پشتیبان فایلیا تماس بگیرید.