دانلود تحقیق جغرافیای طبیعی


در حال بارگذاری
13 می 2021
نوع فایل : word (قابل ویرایش)
حجم فایل : 1 مگابایت
تعداد صفحات : 12صفحه
۸۵۰۰ تومان
خرید

اندونزي بزرگترين مجمع‌الجزاير جهان است كه در امتداد خط استوا و بين قطعه خشكي جنوب شرقي آسيا و استراليا قرار دارد.%۸۱ درصد از كل مساحت اندونزي را آ ب پوشانده است. مجمع‌الجزاير اندونزي داراي پنج جزيره بزرگ و نزديك به ۳۰ گروه مجمع‌الجزاير مي‌باشد. بر اساس اعلام مقامات اندونزي در سال ۱۹۹۴ اندونزي داراي ۱۷۵۰۸ جزيره كوچك و بزرگ بوده اما فقط ۶۰۰۰ جزيره آن مسكوني مي‌باشد. پنج استوايي(معروف به ششهاي جهان) مي‌باشد كه نزديك به ۱۲۰ ميليون هكتار را در بر مي‌گيرد.خاك بيشتر مناطق اندونزي به دليل وجود با تلاقهاي فراوان جلگه‌ها و دشتهاي وسيع و نيز رسوبات آتشفشاني براي كشاورزي مناسب است. جزاير جاوه وبالي داراي حاصلخيزترين خاكها هستند. اندونزي داراي رشته كوه‌هاي فراوان و قله‌هاي مرتفع بسياري است كه در بين آنها حدود ۴۰۰ آتشفشان وجود دارد كه يك چهارم آنها فعال است
اندونزي داراي راههاي دريايي مهمي است كه اقيانوس هند را به اقيانوس آرام پيوند ميدهد. از مهمترين اين آبراهها مي‌توان به ۱- تنگه مالاكا، ۲- تنگه سوندا، ۳- تنگه ماكا سار كه از ديرباز مورد استفاده كشتيهاي تجاري بوده است اشاره نمود.شهر جاكارتا پايتخت اندونزي است و شهرهاي مهم ديگر اندونزي عبارتند از: ۱-سورابايا ۲- باندونگ ۳- جوگجاكارتا ۴- مالانگ ۵- مدان ۶- پالمبانگ ۷-اوجونگ ۸- بانجار ماسين.
شهر جاكارتا از بنادر مهم تجارتي قديمي اندونزي مي‌باشد اين بندر در ابتدا سونداكلاپا نام داشت كه پس از شكست نيروهاي پرتغالي از نيروهاي مسلمان به رهبري فتح‌الله‌خان در اين زمينه بوده و توانسته رضايت اربابان صليبي يهودي خود را جلب نمايد. نرخ رشد جمعيت از ۳/۲ در سال ۱۹۷۱م به كمتر از ۵/۱ درصد تقليل يافته و اين روند همچنان ادامه دارد. ژنرال سوهارتو رئيس دولت وقت اندونزي در سال ۱۹۸۹م به خاطر خوش خدمتي در راستاي اهداف استعمارگران نو جايزه ويژه سازمان ملل در مورد تنظيم خانواده را دريافت كرد.
«شوراي ملّي تنظيم خانواده» با همكاري آژانسهاي كمك‌رساني يهودي صليبي و با همكاري وزارت بهداشت اندونزي۳۸۴ هزار مركز كنترل خانواده تا سال ۱۹۹۳م در اندونزي تأسيس نمود كه بر اثر تبليغات و عملكرد آنها ۳۱ ميليون زوج ۲۴ ميليون آنان از لامپونگ و قتل عام روستاييان مسلمانان و سركوب مسلمانان آچه كه تاكنون بيش از هزاران كشته و مفقود بر جاي گذاشته نمونه‌هايي از اسلام‌ستيزي حاكمان اندونزي است.
در اندونزي احزاب اسلامي مختلفي كه داراي مجوز از دولت اندونزي مي‌باشند مشغول به فعاليت هستند. از مهمترين اين احزاب مي‌توان به حزب نهضت‌العلماء به رهبري عبدالرحمن وحيد اشاره نمود. عبدالرحمن وحيد پس از سقوط دولت سوهارتو بر اثر فشارهاي داخلي و ناتواني دولت يوسف حبيبي به عنوان رئيس جمهور اندونزي انتخاب اما متأسفانه بعد از مدت كوتاهي دولت وي نيز بر اثر ناتواني سقوط نمود. آنچه مسلم است از برنامه‌هاي اساسي مسيحيان جهت از بين بردن بيداري اسلامي و تحت سلطه در آوردن مردم مسلمان اندونزي و ديگر كشورهاي اسلامي مي‌باشد. سرازير شدن سيل بزرگ فيلمهاي مبتذل و سي‌دي‌هاي آواز و رقص زنان و مردان فاسد به كشورهاي اسلامي با هدف به گمراهي كشاندن جوانان مسلمان و رواج فرهنگ غربي و فراهم نمودن زمينه اشغال بي دردسر اين كشورها و به يغما بردن سرمايه‌هاي مسلمين مي‌باشد. بيش از ده‌ها مؤسسه دولتي وخصوصي در زمينه امور زنان فعاليت مي‌نمايند. بر اساس قوانين اندونزي ……………………………..

 

 

مطالب فوق فقط متون های ابتدایی تحقیق  بوده اند . جهت دریافت کل ان  در۱۲ صقحه  ، لطفا ان را خریداری نمایید .
خرید

 

 

 

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • دقت فرمایید بعد از خرید فایل ، روی دکمه سبز کلیک کنید و سپس روی دکمه قرمز دانلود کلیک کنید .
  •   جهت دیدن آموزش نحوه دانلود فایل اینجا کلیک کنید
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با شماره 09353877793 واتساپ کارشناس پشتیبان فایلیا تماس بگیرید.