دانلود تحقیق زند گینا مه شهید حاج حسین خرازی


در حال بارگذاری
31 ژانویه 2022
نوع فایل : word (قابل ویرایش)
حجم فایل : 1 مگابایت
تعداد صفحات :52صفحه
۲۵۰۰۰ تومان
خرید

 زند گینا مه شهید حاج حسین خرازی

در سال ۱۳۳۶ در یکی از محله های مستضعف نشین اصفهان به نام کوی کلم در خانواده ای آگاه و متقی و با ایمان متولد شد. از اوان جوانی جزء نماز گزاران دائم مسجد محل بود که صوت تکبیر و اذان او آرام بخش جان نماز گزاران مسجد سید بود .

قامتش رشید رفتارش متین و با وقار بود و نور ایمان در چهره اش همیشه تابان . او را در حقیقت می توان بشیر سبز بهار اسلام دانست که از همان آغاز سالک کوی عرفان متکی به ایمان الهی بود ودر خط نورانی قران سیر می کرد روح مصفای او با تلا وت قران پالا یش یافته بود .

سیه‍بخت، تسلیم قوای اسلام گردیدند. یكصد تن به هلاكت رسیدند و بیش از ۶۰۰ قبضه اسلحه به دست سپاهیان توانمند اسلام افتاد.

پاسداران رشید با همت ومردانگی به زدودن ناپاكان مزاحم از منطقه نوسود و پاوه پرداختند و كار این پاكسازی و زدودن جنایتكاران پست، تا مرز عراق ادامه یافت.

این پیروزی و دشمن سوزی، در عملیات بزرگ و بالنده محمّدرسول الله ص و با رمز «لااله الا الله»  به‍دست آمد.

در مبارزات بي‍امان یك ساله، ۳۶۲ نفر از فریب‍ خوردگان « دمكرات، كومله، فدایی و رزگاری» با همه سلاح‍های مخرب و آتشین خود تسلیم سپاه پاوه شدند و امان‍ نامه دریافت نمودند.گردان حبيب بن مظاهر مي گويد : ” گردان حبيب به فرماندهي محسن وزوايي حدود يك ساعت در دل دشت پيشروي كرد‌. بر اساس محاسبات ستون نيروهاي گردان حبيب بايد به تپه تانك مي‌رسيد‌. اما راه را در عمق مواضع عراق گم كرده با گم شدن گردان حبيب سرنوشت كل عمليات به خطر افتاد‌. در اوج نگراني محسن وزوايي به گوشه‌اي رفت و به نماز ايستاد پس از نماز نيايشي كرد و سپس آمد و ستون را مرتب كرد بعد مسيري را مشخص كرد و ما حركت كرديم‌. و پس از يك ساعت به محل تعيين شده رسيديم‌. اين گم تعيين شده به آنجا رسيديم‌”.

پس از تشکيل تيپ ۱۰ سيد الشهدا ( عليه السلام ) فرماندهي تيپ به محسن واگذار مي شود تيپ روز ۲۳ فروردين ۱۳۶۱ خود را به منطقه عملياتي بيت المقدس رسانده و پس از ادغام در تيپ محمد رسول الله ( صلي الله عليه و آله ) خود را براي اجراي عمليات آماده مي سازند شب دهم ارديبهشت عمليات بيت المقدس انجام ميگيرد و رزمندگان با شور و اميد به خطوط دشمن يورش مي برند نيروهاي تحت فرماندهي محسن وزوايي از سمت …………………

 

 

 

 

 

مطالب فوق فقط متون های ابتدایی تحقیق  بوده اند . جهت دریافت کل ان  در۵۲صقحه  ، لطفا ان را خریداری نمایید .

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • دقت فرمایید بعد از خرید فایل ، روی دکمه سبز کلیک کنید و سپس روی دکمه قرمز دانلود کلیک کنید .
  •   جهت دیدن آموزش نحوه دانلود فایل اینجا کلیک کنید
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با شماره 09353877793 واتساپ کارشناس پشتیبان فایلیا تماس بگیرید.