دانلود تحقیق مبارزه با حشرات


در حال بارگذاری
9 ژانویه 2021
نوع فایل : word (قابل ویرایش)
حجم فایل : 1 مگابایت
تعداد صفحات : 18صفحه
۱۰۰۰۰ تومان
خرید

حشرات، قارچ، ميكروارگانيسم‎ها

 

حشرات: تيرانوزها، ديكتي پوتيرها، پسوكوتيرها، ايزوپترها، كوله ئوستپرها و ديپترها هستند. علائمي كه نشاندهنده وجود حشرات است:۱٫ خود حشره اعم از زنده يا مرده در دوره‎هاي تكاملي مختلفي (تخم، شفيره و پوستهاي انداخته شده) ۲. مدفوع ۳. حشرات چوب‎خوار كه كپه‎هاي ريزي از پودر چوب و وسايل چوبي از خود به جا مي‎گذارند.

تيره تيزانورها : ماهي نقره‎اي در مرحله

مي‎شود كه در سراسر جهان پراكنده‎اند. اين لاروها و سوسكهاي بالغ معمولاً به نظر نمي‎آيند. مگر اينكه نهانگاهشان ويران گردد.

بيد : قهوه‎اي رنگ است پارچه و پوست گوساله را كه به عنوان روكش جلد كتاب به كار رفته مي‎خورند (طي تحقيقاتي مشخص شده كه پوست بز در مقابل بيد مصونيت دارد)

ثروتی ۲

عضو هيئت علمي گروه غدد وتوليد مثل پژوهشكده ابن سینا

دانشجوي سال پنجم پزشكي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتی

امروزه بروز ناباروري و مشكلات فردي و اجتماعي ناشي از آن، به عنوان يكي از مسايل مهم مبتلا به زوجها – علي‌رغم پيشرفتهاي تشخيصي و درماني – مطرح مي‌باشد. براساس تحقيقات انجام شده ۱۵% زوجها علي‌رغم تمايل خود، فرزند ندارند افزايش داشته است. اين مساله مي‌تواند ناشي از تغييرات هورموني وابسته به آفت‌كشها و نيز واكنشهاي خود ايمني ناشي از توليد آنتي‌باديهاي خطرناك باشد. براساس آمارهاي كشوري، مقدار آفت‌كشهاي مصرفي در سال زراعي ۸۱-۸۰ در ايران مجموعاً‌ بالغ بر ۲۳۰۰۰ تن تخمين زده مي‌شود كه حدود ۸۰% آن را حشره‌كشها و

راهكارهای مناسب براي پيشگيري از اثرات سوء اين مواد و با ايجاد آگاهي در پژوهشگران، زمينه انجام تحقيقات و مطالعات توصيفي و كلينيكي درباره اثرات آفت‌كشهاي شايع مصرفي در كشور بر توليد مثل در حيوان و انسان را فراهم مي‌نمايد.

قيمت سم ساقه خوار برنج چهار برابر شد

مدير جهاد كشاورزي شهرستان بابل به نگراني شالي كاران نسبت به گراني سموم كشاورزي اشاره كرد و گفت: امسال به دليل حذف يارانه

می چرخانند.

عفونت‌هاى ويروسى ناشى از بندپايان و جوندگان:

ويروس‌هاى ناشى از بندپايان و جوندگان از طريق ناقل‌هاى مختلفى منتقل مى‌شوند. سندرم‌ها و ويروس‌هاى اصلى اين گروه که در انسان ايجاد بيمارى مى‌کنند در جدول (سندرم‌ها و ويروس‌هاى اصلى منتقل‌شونده از طريق بندپايان و جوندگان) آورده شده‌اند.

مورچه هاي گرسنه آمازون يك تله فايبرگلاسي براي كسب غذا می سازند:

استفاده از تله هاي ساخته شده بوسيله گونه اي مورچه كوچك ، او را قادر مي سازد تا طعمه هاي بسيار درشت تر از خود را به دام

صورت آندميك وجود دارد و اهميت اين بيماري بدليل وجود زخم پوستي نسبتا طولاني حدود ۲ تا ۶ ماه است. به گزارش سرويس «بهداشت و درمان» خبرگزاري دانشجويان ايران، مركز بهداشت استان مركزي اعلام كرد:

اين بيماري توسط گزش پشه خاكي ماده از مخازن آلوده به مخازن سالم منتقل مي‌شود و اولين علامت آن در محل گزش پشه يك برآمدگي قرمز رنگ بوده كه بدون درد و خارش است و پس از چند هفته تا چند ماه به صورت زخم برجسته و باز همراه با ترشح زرد يا شيري رنگ در مي‌آيد و روي آن را دلمه‌اي كثيف و قهوه‌اي

واقع اطلاعات ارزشمندي از ژن ها را كه طي گذشت ميليون ها سال به دست آمده اند حفظ كرده ايم. انسان قادر بوده با بهره گيري از اين اطلاعات ژنتيك بسياري از مشكلات خود را حل كند. از اين قبيل مي توان به مواردي از جمله ساخت هواپيما از روي مطالعه ساختار بدن پرندگان و نحوه پرواز آنها، اختراع رادار، مبارزه با بيماري ها و توليد و افزايش مواد غذايي اشاره كرد.

اما بيشتر مردم توجهشان بيشتر جلب آن دسته ……

 

 

 

 

 

مطالب فوق فقط متون های ابتدایی تحقیق  بوده اند . جهت دریافت کل ان در ۱۸ صقحه  ، لطفا ان را خریداری نمایید .
خرید
  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • دقت فرمایید بعد از خرید فایل ، روی دکمه سبز کلیک کنید و سپس روی دکمه قرمز دانلود کلیک کنید .
  •   جهت دیدن آموزش نحوه دانلود فایل اینجا کلیک کنید
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با شماره 09353877793 واتساپ کارشناس پشتیبان فایلیا تماس بگیرید.