دانلود تحقیق مبارزه با شوری در زمینهای خشک و دیمی


در حال بارگذاری
9 ژانویه 2021
نوع فایل : word (قابل ویرایش)
حجم فایل : 1 مگابایت
تعداد صفحات : 25صفحه
۱۳۰۰۰ تومان
خرید

مبارزه و جنگ  با شوری در زمینهای خشک و دیمی

از سالیان متمادی استرالیا جزء زرعاغتی شور به حساب می آمده است در حال حاضر حدود ۲/۵میلیون براورده شده است که آیا درجه شوری به طور حداکثر یا حداقل قابل پیشگیری است تا سبب شود تا تولید باید چقدر باشد . که زیانهای آن در حدود ۱۳۰میلیون دلار در یک سال اخیر تخمین زده شده است .

مگر اینکه فرض های بیان شده نتواند شوری زمینهای را مهار کند و نوع خاکها را عوض کند که آن هم هزینهای در حدود ۹/۵ میلیون تخمین

مادامی که یک تناسب و روش مناسبی در سطح وسیعی اززمیتهای استرالیا گستره نشود خشکی و رسوب نمک شوری امری طبیعی است بیشتر ذخیر نمک در قسمت عمیق تر زمین قرار گرفته اند که آن هم موجب حل مسائل کیفی سطح زمین نشده و یا به عبارت ساده و نزدیک تر نتواند آب زیر زمینی مطلوبی تهیه بکند .

آن یک نکته ماهیانه ای است که بگویئم در زیر پوشش گیاهان بومی باران تا است در خاک نفوذ

مداوم محصولات برای رفاه اقتصادی قوم کشاورزان استرالیایی حیاتی استباید از روش مبازه با شوری آب تا جایی که آن سرد زیر میشود راکاهش داد و از این روش برای کاهش شوری آب استفاده نمود .

از استواهای عربی تا کناره های در یای شرقی خط کشی شده راه حلهای سود مندی برای رفع شوری

راه حل هایی برای رفع شوری زمینهای دیمی

G-g پرورش دهندگان غلات و دانه های و حکومت دولت متحد ه از طریق grdc از میان rd در استرالیا برای تولید پیشرفت راه حلهای خوب در کاهش شوری سرمایه گذاری می کند .

Grdc یک شریک و چهره اصلی به حساب می آید به عنوان یک برنامه ملی تنظیم شوری در زمینهای بی آب و آن مطمئن است که فعالیت های ما هماهنگی خوبی را بین نمایندگی های بازرگانی وابسته به تجارت خار جی را خواهد داشت سرانجام – کشاورزان نیاز به قبول اصلاحات

 

چه مقدار زهکشی

محققین توسط grdc مورد حمایت قرار گرفته اند کشف کرده اندکه کجا و چه مقدار زهکشی عمیق در عمق سیستم از مختلف کشاورزی در مناطق دانه کاری شده موثر و در عمق زمین اتفاق می افتد آب زیر زمین در زیر منطقه کاسته شده یا ریشه کاری شدهموثر درتغذیه زیر زمینی آنها کمک شایانی می کند آنها از نظر جغرافیایی راه

تابستانی چون ذرت خوشهای که در استرالیای جنوبی تحت پروش می باشد است و هم چنین بوته هایی که بلند و باد شکن هستند و خود زمینهای کشاورزی خود علتی در کاهش زهکشی عمیق میباشد عمدا دانه محصولات گیاهان چند ساله در طول استفاده از تکنو لوژی نظارت بر خرید فروش یونجه های کاسته شده مورد مطالعه قرار داده و همچنین خرید فروش انها به طور متناوب باعث کاهش زهکشی عمیق است .

 

آنها میتوانند به کنترل تغذیه مطلوب گیاهان خود در مزرعه خصوصیتشان اقدام کنند .

همچنین یک تحلیل اقتصادی خوبی برای اتمام نتیج موجود یرای تحقیق درروی زمینهای زراعتی مورد استفاده قرار گرفته است و احتمالا بر آورد شده که با برخود با بعضی از این تغییر

را پیشنهاد کردند و در تمام این مدت آنها عقلشون را با همدیگر یکی کردند که می توانست موجب نزدیکی در اصول کشاورزی به کنترل درجه شوری در یک مقیاس بالا خواهد شد .

او گفت :GRDCمتمم و جریمه به ۱۲۵دلار به پروژه و طرح RAD بری توسعه راه حلهایی برای کنترل شوری و آن یک شریک و مهره اصلی در برنامه ملی شوری زمینهای خشک NDSP است.

بعد از توریه آقای laha به طور آشکار شرح داد که آنجا راه حلهای کاملا معین و مشخص به کنترل موضوع…….

 

 

 

 

 

مطالب فوق فقط متون های ابتدایی تحقیق  بوده اند . جهت دریافت کل ان در۲۵  صقحه  ، لطفا ان را خریداری نمایید .
خرید
  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • دقت فرمایید بعد از خرید فایل ، روی دکمه سبز کلیک کنید و سپس روی دکمه قرمز دانلود کلیک کنید .
  •   جهت دیدن آموزش نحوه دانلود فایل اینجا کلیک کنید
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با شماره 09353877793 واتساپ کارشناس پشتیبان فایلیا تماس بگیرید.