دانلود تحقیق مدیریت زمان برای مادران شاغل


در حال بارگذاری
23 ژانویه 2021
نوع فایل : word (قابل ویرایش)
حجم فایل : 1 مگابایت
تعداد صفحات : 10صفحه
۸۰۰۰ تومان
خرید

مديريت زمان براي مادران شاغل

۱٫ اهداف خود را تعيين کنيد
اين کار براي زنان شاغل بسيار مهم است. از خودتان بپرسيد آيا فقط کار مي کنيد که درآمدتان کمک هزينه زندگي تان باشد يا هدف تان رسيدن به پست و موقعيت شغلي خاصي است؟ مي خواهيد چه مقدار از وقت تان را صرف کار و تان را به عنوان يک زن شاغل و به عنوان يک مادر روي برگه اي بنويسيد. مي توانيد يک ستون جداگانه به هر يک اختصاص دهيد.
۲٫ اهداف تان را به وظايف کوچک تر تقسيم کنيد
اهداف تان را به کارهاي کوچک تر تقسيم کنيد و براي دستيابي به هر يک مجبور نيستيد در ليست اولويت بندي تان تک تک موارد را به ترتيب بچينيد. مي توانيد مقياسي بين يک تا سه براي خودتان داشته باشيد و مهم ترين کارها را در اولويت يک قرار بدهيد و اهداف بعدي را در اولويت دو يا سه.
۴٫ زماني براي برنامه ريزي در نظر بگيريد
در هر هفته يا ماه زماني را به برنامه ريزي اختصاص دهيد. برنامه فعاليت هايي که به نوعي با هم ناسازگار هستند اصلاح کنيد يا اگر برنامه قبلي در مورد شما توانند اين کار را انجام دهند.
۶٫ برنامه انعطاف پذير داشته باشيد.
در برنامه تان فضاي قابل توجهي را به مسائل غيرمترقبه اختصاص دهيد. در اين صورت مثلا اگر کودک تان مريض شود مي توانيد يک روز مرخصي بگيريد.

مرخصي از اجراي برنامه به خودتان بدهيد و کمي خوش بگذرانيد. اين کار باعث مي شود همچنان که در حال اجراي برنامه خود و انجام امور مربوطه هستيد حس خوبي نسبت به آنچه در پيش رو داريد داشته باشيد

مطالعه جديدي نشان مي‌دهد مادران شاغل كه روابط زناشويي پايداري دارند سالم‌ترين زنان هستند و زنان خانه‌دار بيشتر از همه در معرض چاق شدن هستند.

به گزارش پايگاه اينترنتي بي.بي.سي نيوز ، كارشناسان در اين مطالعه هزار و ‪ ۲۰۰زن ‪ ۱۵تا ‪ ۵۴ساله را مورد مطالعه قرار دادند.

شوراي تحقيقات پزشكي” شركت كرده بودند، بررسي كردند.

توجه به نقش سازنده زنان در عرصه هاي مختلف و با در نظر گرفتن مسئوليت هاي سنگين زنان فعال در اجتماع که همزمان بار مسئوليت و وظايف خانوادگي را نيز به عهده دارند مي توان گفت بزرگترين وظيفه زن مادر شدن و شيرين ترين ثمره زندگي فرزند است .

کليد تندرستي کودک در دست مادر است . کودکان سرمايه هاي فرداي جامعه هستند و کودکان حساس ترين و آسيب پذيرترين گروه اجتماع را تشکيل مي دهند .

منزل هستند اوقات بيشتري را با فرزندانشان سپري کنند .

« فکر کنيد اوقات خود را با بچه ها چگونه مي گذرانيد و فهرستي از آن تهيه نماييد . »

اگر در حال غذادادن به بچه هستيد با او حرف بزنيد ، نوازشش کنيد و برايش شعر بخواند

 

………….

 

 

 

 

 

مطالب فوق فقط متون های ابتدایی تحقیق  بوده اند . جهت دریافت کل ان  در ۱۰ صقحه  ، لطفا ان را خریداری نمایید .
خرید
  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • دقت فرمایید بعد از خرید فایل ، روی دکمه سبز کلیک کنید و سپس روی دکمه قرمز دانلود کلیک کنید .
  •   جهت دیدن آموزش نحوه دانلود فایل اینجا کلیک کنید
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با شماره 09353877793 واتساپ کارشناس پشتیبان فایلیا تماس بگیرید.