دانلود تحقیق مکتب غیر الهی


در حال بارگذاری
30 ژانویه 2021
نوع فایل : word (قابل ویرایش)
حجم فایل : 1 مگابایت
تعداد صفحات : 8صفحه
۵۰۰۰ تومان
خرید

مكتب غير الهي:

هميشه مكاتبي غير الهي وجود دارند كه معتقد به خدايي غير از خداي واحد هستند. مثلاً كمونيسم مكتبي غير الهي بود.

همواره پرستش خدايان غير يكتا در ميان جوامع بشري وجود داشته است. مثلاً در زمان پيامبر اسلام بت‌ پرستي رواج داشته است. هم اكنون در هندوستان بت پرستي، گاو پرستي، آتش پرستي و پرستش زن به عنوان يك خالق وجود دارد.

گرويده‌اند. اما هنوز شيطان پرستي در آمريكا، آفريقا و آسيا وجود دارد.

آشنايي با مكتب پرستش شيطان:

شيطان پرستي هم مكتبي است غير الهي كه در آن الهه قدرت و توانايي شيطان (همان ابليس) است. اعتقاد به شيطان به عنوان قدرت برتر در ميان شيطان پرستان از زماني شروع شد كه اين عقيده بوجود آمد كه شيطان موجودي برتر از خدا است زيرا توانسته بر خدا غلبه كرده و انسان را سجده نكند. اين عدم سجده بر انسان توانسته قدرتي به شيطان عطا كند كه او را از تمامي قدرت‌هاي مادي و معنوي اين جهان قوي‌تر سازد و بتواند باعث گمراهي انسان (موجودي برتر از همه موجودات – احسن الخالقين) گردد.

بسياري از مردم افراد شيطان پرست را افرادي وحشي، ياغي و غير قابل كنترل مي‌پندارند. حتي در بسياري از مقالات و نشريات اين گونه آمده كه انسان‌هاي شيطان پرست موجوداتي كثيف و جنايت‌كار هستند در حاليكه اين افراد هم مانند انسان‌هاي ديگر به دنبال آرامش و آسودگي هستند و اين آرامش و آسودگي را در  پرستش شيطان پيدا كرده‌اند.

انواع شيطان پرستي:

شيطان پرستي دو نوع است:

آتش زدن كليسا‌ها، كشتار افراد مذهبي مسيحي و مبارزه با صليب* از جمله كارهايي است كه شيطان پرستان براي رسيدن به مقصود خود (نابودي مسيحيت) انجام مي‌دهند.

*مبارزه با صليب:

شيطان پرستان صليب را جسمي مي‌دانند كه افراد را به ياد مسيح مي‌اندازد و معتقدند كه مسيحيان در برابر آن سجده كرده و آن را مورد پرستش قرار مي‌دهند.

كشيش شيطان پرستي:

همانگونه كه تمامي مكتب‌ها مبلّغ‌هايي داشته‌اند، شيطان پرستي هم افرادي را جهت تبليغ دراختيار دارد. به اين افراد كشيش لغب مي‌دهند.

اين كشيش‌ها لباس‌هاي خاصي دارند. بدين گونه كه شنل و كلاه بزرگ مخصوصي به رنگ سياه بر تن مي‌كنند، عصا و يا چوب دستي كه بر روي آن عبارات عبري مخصوصي حك شده و سر آن پنتاگرام ديده مي‌شود در دست مي‌گيرند و كفش نوك تيزي نيز مي‌پوشند. اين گونه لباس مخصوص كشيش است و افراد ديگر گروه حق پوشيدن چنين لباسي را ندارند. كشيش در تمامي مراسم ديدار با شيطان

مي‌شود. وقتي فرد تازه وارد مشغول كشيدن پنتاگرام است كشيش به همراه آتشداني سياه رنگ به دور او چرخيده و او را با دعاي مخصوص تعميد مي‌دهد.

 معناي اين دعا چنين است:

«بنام شيطان بزرگ و افتخار او، انرژی عظيمی که اين امکان را به شما می‌دهد كه روح خود را ارتقا …………………………………..

 

 

 

 

مطالب فوق فقط متون های ابتدایی تحقیق  بوده اند . جهت دریافت کل ان  در۸    صقحه  ، لطفا ان را خریداری نمایید .
            
خرید
  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • دقت فرمایید بعد از خرید فایل ، روی دکمه سبز کلیک کنید و سپس روی دکمه قرمز دانلود کلیک کنید .
  •   جهت دیدن آموزش نحوه دانلود فایل اینجا کلیک کنید
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با شماره 09353877793 واتساپ کارشناس پشتیبان فایلیا تماس بگیرید.