دانلود تحقیق کشاورزی


در حال بارگذاری
4 ژانویه 2021
نوع فایل : word (قابل ویرایش)
حجم فایل : 1 مگابایت
تعداد صفحات : 10صفحه
۱۰۰۰۰ تومان
خرید

کشاورزي

مسايل ايمني براي شروع کار کشاورزي

در ابتدا لازم است بدانيد که بر طبق آمار اداره ملي ايمني (National safety council) که بر حسب آمار مرگ و مير کارگران به دست آمده است کشاورزي يکي از خطرناک ترين صنايع دنيا درايالات متحده شناخته شده است.افرادي که در ترين راه هاي حذف و اجتناب از آنها ذکر شود.هر چند ممکن است خطراتي در کار کشاورزي وجود داشته باشد که در اينجا ذکر نشده باشد ولي شما بايد از اطلاعات وجزئيات بيشتري در مورد خطرات موجود در تمام مزارع و مزرعه خود آگاه باشيد.اين اطلاعات را مي توانيد از دفترچه راهنماي ماشين آلات به دست آوريد و ياحفاظتي داشته باشد(ROPS) و کمربند ايمني محفظه بسته شود.

سقوط از روي تراکتور ها دومين دليل ايجاد تصادفات است. بسياري از مصدومين کودکان هستند.ناظريني که ديدن آنها براي اپراتور مشکل است نيز در خطر هستند.به همين دليل نبايد به هيچ شخصي جز اپراتور اجازه سوار شدن روي تراکتور را داد.حداقل دو تا سه هفته بعد از پر شدن سيلو ها نبايد اجازه ورود به آن داده شود. اين زمان مصادف است با تشکيل حداکثر مقدار گاز سيلو.سيلو ها بايد قبل از ورود تهويه گردند.بسياري از سيلو ها بدون منفذ طراحي شده اند به همين دليل اکسيژن در آنها بسيار کم است. در يک چنين سيلو هايي نبايد بدون ذخيره هوا يا تهويه کامل سيلو وارد شد.

مواد شيميايي

مواد شيميايي زيادي ممکن است در مزرعه استفاده شود.بسته به نوع عمليات اجرايي آنها اين مهم است که دستورالعمل استفاده از آنها( MSDS(Material safety data sheet را مطالعه کنيد.اين برگه خطرات احتمالي ناشي از مصرف اين مواد و ساير اطلاعات مهم مثل نحوه حمل ونقل و دفع آنها را درخود دارد.

 

 

 

مطالب فوق فقط متون های ابتدایی تحقیق  بوده اند . جهت دریافت کل ان در ۱۰ صقحه  ، لطفا ان را خریداری نمایید .
خرید
  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • دقت فرمایید بعد از خرید فایل ، روی دکمه سبز کلیک کنید و سپس روی دکمه قرمز دانلود کلیک کنید .
  •   جهت دیدن آموزش نحوه دانلود فایل اینجا کلیک کنید
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با شماره 09353877793 واتساپ کارشناس پشتیبان فایلیا تماس بگیرید.