دانلود فرم قرارداد اجاره به شرط تمليك


در حال بارگذاری
13 نوامبر 2022
نوع فایل : word (قابل ویرایش)
حجم فایل : 128 کیلوبایت
تعداد صفحات : 5 صفحه
۱۴۵۰۰ تومان
خرید

( قرارداد اجاره به شرط تمليك )

**********

 

مخصوص طرحهاي صنعتي(در مواردي كه مستحدثات و يا ماشين آلات كارخانه وثيقه مي باشد)

بين امضا كنندگان ذيل:

الف- بانك ………………………..(مشخصات كامل ذكر گردد) كه از اين پس در اين قرارداد بانك ناميده مي شود از يك طرف و

ب- شركت/كارخانه  ………………………… كه مشخصات كامل آن در ذيل اين قرارداد مندرج است و ازاين پس در اين قرارداد مستاجر ناميده مي شود از طرف ديگر اين قرارداد با شرايط ذيل منعقد گرديد:

ماده۱- بانك اموال مشروحه زير را به عنوان اجاره به منظور استفاده در طرح …………… به تصرف مستاجر داد در طول مدت قرارداد از منافع آن استفاده نمايد و مستاجر اقرار به تصرف آن نمود.(مشخصات مورد اجاره بطور كامل ذكر گردد).

ماده۲- مدت قرارداد از تاريخ انعقاد تا پايان …………… مي باشد.

ماده۳- كل مال الاجاره مبلغ  …………… ريال مي باشد. مستاجر مبلغ  …………… ريال آنرا به عنوان پيش پرداخت نقدا به بانك پرداخت نمود. مستاجر تعهد نمود بقيه مال الاجاره را كه بالغ بر  …………… مي باشد در اقساط زير بدون اينكه نيازي به اخطار قبلي بانك باشد به بانك پرداخت نموده و رسيد دريافت دارد. (تاريخ اقساط و مبلغ آن به تفصيل ذكر گردد.)

تبصره- وجوه دريافتي از مستاجر به عنوان پيش پرداخت بابت قسمتي از مال الاجاره هر قسط متناسب با كل اقساط مال الاجاره محاسبه و منظور گرديده است. مستاجر نحوه محاسبه و تخصيص پيش پرداخت توسط بانك را تاييد نمود.

ماده۴- مستاجر اقرار و اعتراف نمود كه تمامي اموال مورد اجاره سالم و بدون عيب و نقص تحويل وي گرديد و همچنين تعهد نمود كه اموال مورد اجاره را حفظ و نگهداري نموده و آنها را طبق نظر كارشناسان بانك و در حد متعارف و معمول مورد استفاده و بهره برداري قراردهد و از ماشين آلات مورد اجاره با در نظر گرفتن ميزان راندمان و قدرت آنها و طبق دستورات، ضوابط و استانداردهاي كمپاني سازنده بهره برداري نمايد و بانك حق خواهد داشت بدون اخطار قبلي و در هر زمان كه بخواهد اموال مورد اجاره را مورد بازرسي و بازديد قرار دهد و مستاجر نيز مكلف است راهنمايي ها و توصيه هاي بانك را نسبت به نحوه استفاده از اموال مورد اجاره قبول نمايد.

تبصره- مستاجر مكلف است تعهدات مذكور را در اين ماده در خصوص اموال مورد وثيقه نيز مرعي دارد.

ماده۵- مستاجر مسئول هر گونه خسارتي است كه به مورد اجاره وارد مي شود اعم از اينكه نسبت به مورد اجاره تعدي و تفريط كرده يا نكرده باشد و بايستي كليه خسارات وارده را بنا به تشخيص بانك و به ميزاني كه بانك تعيين مي نمايد به بانك پرداخت نمايد. تشخيص بانك در مورد ورود خسارت و ميزان خسارت وارده براي مستاجر قطعي و الزام آور مي باشد و مستاجر حق هر گونه ايراد اعتراضي را در اين مورد از خود سلب نمود.

ماده۶- انجام كليه تعميرات مربوط به مورد اجاره اعم از كلي و جزيي و همچنين هزينه هاي آن بدون حق مطالبه از بانك بعهده مستاجر مي باشد ليكن قبل از اقدام به تعميرات اساسي مستاجر مكلف است مراتب را كتبا به بانك اعلام نموده و طبق نظر و صلاحديد بانك عمل نمايد.

مطالب فوق فقط  صفحات اولیه فرم قرارداد  بوده اند . جهت دریافت کل ان  در ۵ صقحه  ، لطفا ان را خریداری نمایید .
  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • دقت فرمایید بعد از خرید فایل ، روی دکمه سبز کلیک کنید و سپس روی دکمه قرمز دانلود کلیک کنید .
  •   جهت دیدن آموزش نحوه دانلود فایل اینجا کلیک کنید
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با شماره 09353877793 واتساپ کارشناس پشتیبان فایلیا تماس بگیرید.