دانلود نمونه قرارداد کارگاهی


در حال بارگذاری
29 نوامبر 2020
نوع فایل : word (قابل ویرایش)
حجم فایل : 1 مگابایت
تعداد صفحات : 11صفحه
118 بازدید
۹۵۰۰ تومان
خرید
تاریخ :

شماره :

 

بسمه تعالی

(پیمان)

با استعانت از درگاه ایزد منان و با استناد ماده ۱۰ قانون مدنی و بند ب ماده ۲۴ شرایط عمومی پیمان در تاریخ ۲۴/۰۷/۱۳۹۳ این پیمان میان شرکت              به نمایندگی                    که در این پیمان کارفرما نامیده می شود از یکسو و آقای          به شماره شناسنامه  کدملی        صادره از     نام پدر     ساکن :                 تلفن               همراه            به عنوان پیمانکار از سوی دیگر منعقد میگردد.

ماده ۱- موضوع پیمان:

موضوع پیمان عبارتست از:

ماده ۲- مبلغ اولیه پیمان:

مبلغ اولیه پیمان عبارت است از به عدد ۲۳۶۴۰۰۰۰۰۰ ریال به حروف ( دو میلیارد و سیصد و ششصد و چهار میلیون ریال) که مطابق جدول خلاصه مقادیر پیوست می باشد.

تبصره ۲: کارفرما می تواند مبلغ پیمان را تا ۲۵% افزایش یا کاهش دهد در صورت افزایش، پیمانکار ملزم به اتمام کار اضافی با مبلغ و نرخ مندرج در پیمان می باشد و در صورت کاهش نیز پیمانکار حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

ماده ۳- نحوه پرداخت مبلغ پیمان:

پیمانکار موکلف است در پایان هر ماه صورت وضعیت عملیات اجرا شده را بر اساس برداشتهای مشترک مورد تأئید نظارت تحویل کارفرما نماید. بهای کارهای انجام شده بر اساس صورت وضعیت مورد تأیید نماینده فنی کارفرما، پس از کسر کسورات قانونی و قراردادی در وجه پیمانکار پرداخت خواهد گردید.

تبصره ۱: به این پیمان تعدیل تعلق نمی گیرد.

تبصره ۲: به این قرارداد هزینه تجهیز کارگاه تعلق نمی گیرد و تجهیز کارگاه بنا به ضرورت به عهده پیمانکار خواهد بود. و هیچگونه پرداختی در این خصوص به پیمانکار صورت نمی گیرد.

تبصره ۳: در صورتیکه عملیات اجرا شده مورد نظر کارفرما نباشد و یا هر گونه خسارت و جریمه ای توسط پیمانکار صورت گرفته باشد متعهد میگردد نسبت به رفع و جبران

 

 

 

 

مطالب فوق فقط متون های ابتدایی قرارداد بوده اند . جهت دریافت کل ان در ۱۱ صقحه  ، لطفا ان را خریداری نمایید .
خرید
  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • دقت فرمایید بعد از خرید فایل ، روی دکمه سبز کلیک کنید و سپس روی دکمه قرمز دانلود کلیک کنید .
  •   جهت دیدن آموزش نحوه دانلود فایل اینجا کلیک کنید
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با شماره 09353877793 واتساپ کارشناس پشتیبان فایلیا تماس بگیرید.