دانلود تحقیق انواع بافت


در حال بارگذاری
4 ژوئن 2019
word قابل ویرایش
70 کیلوبایت
9 صفحه
۱۲۷۰۰ تومان
خرید

بهترين كيفيت اين مدل از بهترين الياف ها ساخته شده است اين چنين كيفيتهايي كه عملكردهاي عالي را در هنگام مقايسه با قاليچه هاي مهم نوع پشمي –  دست نخورده از خودشان مي دهندمخمل – كيفيت جذب نوع پرداز برشي است .

خصوصيات بافت گره‌اي دستي hand Kntted

خصوصيات متمايز : قاليچه هاي بافت گرهي دستي با به كارگيري تكنيكهاي قديمي توليد مي شود كه به ايجاد دنياي افسانه اي كه در هيچ يك از روشهاي توليد ديده نمي شود مي پردازد اين خصوصيات با اين روش معمولاً با ارزش بوده و از يك طرح ساده يا پيچيده تغيير مي كند و هر يك از آنها مي تواند به طور كامل با هر شكل و رنگ و در هر اندازه‌اي تناسب يابد.

اصطلاحات

محتوي نوع الياف مصرفي براي تشكيل پرز موكت

از پشم ۱۰۰ درصد كوههاي مرتفع بلند تبتي : كه به طور طبيعي رنگي مي‌باشند و هنگامي كه آنها را رنگ مي كنيم داراي تنوع بيشتر شده و موكت‌هايي با بافت درشتي بوجود مي آورند.

پشم ۱۰۰ درصد نيوزلندي : تركيبي مي باشد از رنگهايي زيبا و پشمهاي رنگي و با بافتي نرم و خوب.

پشم يكنواخت : تركيبي از پشمهاي تبتي و نيوزلندي

پشم ابريشم : برگرفته از ابريشم طبيعي و كرك بدن گوسفندان كه اغلب ابريشم ها طراحي برجسته براي افزايش درخشندگي زيبايي به كار مي رود.

خصوصيات گره‌ها

گره ها معمولاً بستگي به تعداد گره هاي زده شده با دست در هر اينچ مربع دارد.

گره هايي با ظرافت كمتر در هر اينچ مربع در طرح هاي منحني و پيچيده كه ميتوان از رجهاي ۶۰-۸۰ ۱۰۰ و ۱۵۰ و يا بيشتر در هر اينچ مربع مي باشند .

روش رنگ آميزي

اين رنگ آميزي طبيعي بوده كاملاً و تمام عمق الياف را رنگ مي كنند در موكت هاي امروزي ممكن است موكت ها براثر شستشو رنگ دهند اما اين موكت فرش‌ها حتي با شوينده هاي قوي رنگ نمي دهند آنها مانند يك هويج رنگ خود را حفظ کرده و كاملاً مدولاي خامه رنگ شده مي باشند.

 

شستشو

شستشويي با نهايت دقت و ظرافت تكنيك خاصي است كه بعداً رنگرزي صورت مي گيرد كه بر عمر موكت مي افزايد شسته شوي با چاي يك روش معتبر از ديد دنياي گذشته است.

 

 

مشخص كردن مدل موكتهاي نقشدار (Aximinster)

ويژگي متمايز اين موكت مدل Aximinster اولين انتخاب در كف پوشش هاي ساخته شده در كارگاه هاي وسيع است كه احتياجات طراحان و مالكين مورد استفاده را برآورده ساخته است .

طراحان و متخصان طراحي فرش از تنوع طرح و زيبايي طبيعي و منظره زيباي آن لذت برده Aximinster را به خوبي حس ميكند . مالكين ميدانند كه اين مدل تصويري بالا را در چگونه ارائه پيشنهادي در ارزش زياد آن براي سرمايه گذاريشان كه نگهداري و ذخيره انرژي – بهبود كيفيتي هوا –  امنيت در برابر آتش ظاهر زيبا – نگهداشت – طول عمر زياد بدست مي آورند مهمانها و بازديد كنندگان از عايق بودن در برابر صدا – گرمي – ايجاد حس خوش آمدگويي در محيط كه به وسيله موكت فرشهاي Aximinster ايجاد مي شود لذت مي برند.

مطالب فوق فقط متون های ابتدایی تحقیق  بوده اند . جهت دریافت کل ان در ۹ صفحه ، لطفا ان را خریداری نمایید .
خرید
  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • دقت فرمایید بعد از خرید فایل ، روی دکمه سبز کلیک کنید و سپس روی دکمه قرمز دانلود کلیک کنید .
  •   جهت دیدن آموزش نحوه دانلود فایل اینجا کلیک کنید
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با شماره 09353877793 واتساپ کارشناس پشتیبان فایلیا تماس بگیرید.